Acasă Noutati interne FCSB a sters cu Dinamo pe jos! Ros albastrii au spulberat cainii...

FCSB a sters cu Dinamo pe jos! Ros albastrii au spulberat cainii rosii cu 6-0! Dinamo nu a mai pierdut niciodata in istoria clubului la 6 glouri diferenta

Este deja de notorietate ca Dinamo se mai poate mandri in prezent doar cu ce a realizat in trecutul tot mai indepartat, insa dezastrul din aceasta seara este chiar si asa, complet neasteptat.

FCSB a invins echipa din Stefan cel Mare cu 6 la 0, 4 goluri venind in prima repriza, 2 in a doua repriza, cainii rosii avand si in acest an un parcurs de asemenea dezastruos in Liga 1 asemanator cu cel de anul trecut , fiind printre ultimele clasate.

De mentioant de asemenea ca Dinamo nu a mai fsot invinsa i campionat cu scorul de 6 la 0 de 73 de ani, adica de la iinfitnarea cubului

Golurile partidei au fost marcate de stlisti in muntele 26,43, 45+2, 45+7, 54 si 67.