Warning: Undefined variable $open_graphite_head in /home/dc360/public_html/wp-content/plugins/open-graphite/_open_graphite.php on line 619
- Advertisement -
AcasăExternCasa Alba recepteaza noi invazii „Președintele Ucrainei a fost avertizat că Rusia...

Casa Alba recepteaza noi invazii „Președintele Ucrainei a fost avertizat că Rusia va începe foarte probabil o invazie în 48 de ore, pe baza informațiilor americane”

- Advertisement -

Cu toate ca au rata mdeja mai multe predictii, ultimele fiind data de 16, 20 si chiar azi (ziua de fiind data ca zi a invaziei armatei ruse in Ucraina de premierul Australiei) SUA sustine ca are noi infromatii despre o invazie a lui Putin in Ucraina in urmatoarele 48 de ore. Un oficial american a declarat in urma cu scurt timp jurnalistilor ca presedintele Ucrainei, Volodimir Zelinski, a fost deja infromat in acest sens, pe baza infromatiilor pem care sustine ca le detine Washington.

„Președintele Ucrainei a fost avertizat că Rusia va începe foarte probabil o invazie în 48 de ore, pe baza informațiilor americane”, a declarat un oficial american pentru presă relatează dailymail.co.uk.

- Advertisement -
- Advertisement -

Rețele de socializare

34,563FaniÎmi place
24,580CititoriConectați-vă
61,453AbonațiAbonați-vă

Important

- Advertisement -

Noutăți

- Advertisement -