Warning: Undefined variable $open_graphite_head in /home/dc360/public_html/wp-content/plugins/open-graphite/_open_graphite.php on line 619
- Advertisement -
AcasăPoliticaPolonia prelungeste inca 30 de zile starea de alerta din cauza zecilor...

Polonia prelungeste inca 30 de zile starea de alerta din cauza zecilor de mii de imigranti ilegali care iau cu asalt granitele tarii

- Advertisement -

In timp ce Romanica ficusului si premierului prafuit a primit deja zeci de mii de imigranti ilegali (fruncea fiind Timisoara) si va primi in continuare cate cote i se va impune de la Bruxelles, tarile din blocul central estic continua sa isi apere tara ducand o politica dura impotriva imigrantilor ilegali adusi de ONG-uri de extrema stanga in Europa din Africa si Orinetul Mijlociu.

Guvernul de la Varsovia a prelungit cu 30 de zile starea de alertade la grnait, autortatile fiind 24/24 cu ochii in 4 pentru a nu mai permite infectiilor venite din Orientul Mijlociu si Africa sa patrunda pe teritoriul Poloniei.

- Advertisement -
- Advertisement -

Rețele de socializare

34,563FaniÎmi place
24,580CititoriConectați-vă
61,453AbonațiAbonați-vă

Important

- Advertisement -

Noutăți

- Advertisement -