Warning: Undefined variable $open_graphite_head in /home/dc360/public_html/wp-content/plugins/open-graphite/_open_graphite.php on line 619
- Advertisement -
AcasăExternVIDEO Ce a ajuns Turcia sub islamistul Erdogan. Zeci de mii de...

VIDEO Ce a ajuns Turcia sub islamistul Erdogan. Zeci de mii de musulmani au iesit in Istanbul sa isi arata sustinerea fata de teroristii palestinieni dupa ce HAMAS si-a bombardat propriul spital: „Allah Akbar”

- Advertisement -

Este de notorietate ca Turcia sub Recep Erdogan a facut pasi masivi inapoi de la europenizare in ultimele 2 decenii, cu Recep Erdogan conducand de facto Turcia prima data in fucntia de premieri si in ultimii 8 ani din functia de presedinte.

In tara in care presa a fost cenzurata complet iar numerosi jurnalisti aruncati in inchisoare (unii chiar si batuti) musulmanii au ieti in numar de zeci de mii pe strazile Instanbulului petru a isi arata sustinerea fata de HAMAS dupa bombardamentele propriului spital Palestinian.

- Advertisement -
- Advertisement -

Rețele de socializare

34,563FaniÎmi place
24,580CititoriConectați-vă
61,453AbonațiAbonați-vă

Important

- Advertisement -

Noutăți

- Advertisement -